ÖVRIGT / Mattor / Esfahan 4696007
nr 469 6007
Esfahan
Tidigt 1900-tal, 132x223, jämnt ställvis hårdare slitage, even partly heavier wear
måndag 28 maj 2007
28 maj
TEMA Orientaliska mattor 5
Har du en eller flera äldre el
Läs mer om TEMA Orientaliska mattor 5